Seitsme Linna Muusika

7 linna muusika

SUVINE KOHTUMISPAIK IDA-VIRUMAAL!

Igal suvel ühendab muusika Ida-Virumaa eri piirkondi ühtseks kultuuriliseks tervikuks.
viies kuulajad põnevatele maastikele nii muusikalises kui ka geograafilises mõttes.


Arhiiv

Uudised ja infoVaata veel

7 linna muusika: 2.–13. juuli Ida-Virumaal

23 aprill 2013

Igal suvel ühendab muusika Ida-Virumaa eri piirkonnad ühtseks kultuuriliseks tervikuks. Teede ristumiskohas asuv Jõhvi oma iidse kiriku ja peatselt valmiva uue kontserdimajaga, tööstuskeskus Kohtla-Järve, piirilinn Narva ja tema suursugune varemetest tõusev Aleksandri kirik, merekuurort Narva-Jõesuu, üllatav Sillamäe ja teised pakuvad igaüks toreda ning meeleoluka kontserdi.

7 LINNA MUUSIKA 2012

06 juuli 2012

Täna alustav festival “7 linna muusika” ühendab põnevate kontsertide abil Ida-Virumaa ühtseks kultuuriliseks tervikuks. 14. korda toimuv festival viib kuulajad põnevatele maastikele nii muusikalises kui ka geograafilises mõttes.

Rannapungerja Tuletorni kontsert toob staarid kokku

03 juuli 2012

Sel nädalalõpul, 6.-7. juulil Rannapungerjal toimuv Tuletorni kontsert pakub head muusikat nii romantikule kui rokilikuma stiili austajale.

7 LINNA MUUSIKA 2012: 7.–15. juuli, Ida-Virumaa

22 juuni 2012

Igal suvel ühendab muusika Ida-Virumaa eri piirkondi ühtseks kultuuriliseks tervikuks. Aastal 2012 toimub festival “7 linna muusika” 14. korda, viies kuulajad põnevatele maastikele nii muusikalises kui ka geograafilises mõttes.

Rannapungerja kontserdimajakas plingib avatuks ka “7 linna muusika” festivali

17 aprill 2012

Publik, kes tänavu juulis üle Eesti Rannapungerjale “Tuletorni kontserte” nautima sõidab, osaleb ühtlasi Ida-Virumaa suurima suvemuusikaürituse avapeol.