UudisedVaata veel

Eesti Kontsert esitleb uue hooaja kontserdisarju

19 aprill 2015

Neljapäeval ja reedel, 23. ja 24. aprilliil teeb Eesti Kontsert teatavaks suure osa järgmise hooaja kontsertidest ja esitleb publikule uue hooaja kontserdisarju. Tulles vastu tõelistele muusikasõpradele, pakkumaks neile parimaid kohti saalis parima hinnaga, tuleme oma uue hooaja kavadega välja juba pool aastat varem!

Voorand. RAM. Ehala.

17 aprill 2015

Kevadise kontserdihooaja üks intrigeerivamaid ühendusi moodustub nendest kolmest elemendist:

Saksa Rahvuslik Noorteorkester (Bundesjugendorchester) avab laupäeval suurfestivali Saksa Kevad 2015

16 aprill 2015

„Kutsun kõiki huvilisi Saksa Kevadele, et tutvuda Saksamaa ja selle Eesti partneritega. Oleme eriliselt uhked, et meie üritustesarja avab sel aastal Saksamaa noorim tipporkester, Saksamaa Rahvuslik Noorteorkester (Bundesjugendorchester), mis esineb 18. aprillil Estonia Kontserdisaalis ning sobib Eesti muusika-aasta puhul imehästi.“ Christian Matthias Schlaga Saksamaa Liitvabariigi suursaadik Eestis

SA Eesti Kontsert Jõhvi kontserdimaja kuulutab välja konkursi kohviku operaatori leidmiseks

15 aprill 2015

Otsime kvaliteetset, paindlikku ja arenevat partnerit Jõhvi kontserdimaja kohviku operaatoriks.

Klassikatähed maailmast Estonias: noor dirigent Alex Prior ja kitarrivirtuoos Kazuhito Yamashita tütrega

14 aprill 2015

Estonia kontserdisaalis esineb 15. aprillil legendistaatusesse jõudnud kitarrivirtuoos Kazuhito Yamashita Jaapanist koos oma tütre Kanahi Yamashitaga.Dirigendipuldis seisab imelapseks peetav, praegu alles 22-aastane Alexander Prior, produktiivne helilooja, klaverivirtuoos, maailma parimaid orkestreid juhatav muusik.

Esimesele Virumaa joonistuskonkursile "Minu Ballett" laekus 230 tööd

13 aprill 2015

õige nooremad osaleja on 7.aastased ja kõige vanemad 18.aastased ehk kaastatud olid kõik vanusgrupid kooliõpilaste seas. Kokku moodustus hindamiseks 9 vanusgruppi, igast grupist valitakse kuni neli parimat tööd.

Täna algavad Eesti Muusika Päevad

10 aprill 2015

Vaata kava: