Festival "Klaver"
Paul Lewis (klaver), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

L 01.nov, 19.00, Tallinn, Estonia kontserdisaal

P 02.nov, 16.00, Tartu, Vanemuise kontserdimaja

 

UudisedVaata veel

Hingedepäeva kontserdid Palestrina ja Tüüri loominguga

31 oktoober 2014

Kammerkoor Collegium Musicale annab täna õhtul kell 19 kontserdi Pärnu kontserdimajas, lisaks astutakse hingedeajal publiku ette Jõhvis, Tartus ja Tallinnas.

Jõhvi Kontserdimaja kino Amadeus, Viru Keemia Grupp AS, Jõhvi Vallavalitsus ja Eesti Filmi Instituut (EFI) kuulutavad taas välja KALJO KIISA nimelise Noore filmitegija stipendiumi konkursi

30 oktoober 2014

Stipendiumi eesmärgiks on toetada noori filmitegijaid, kes on kasutanud oma loomingus Ida-Virumaad. Soovime sellega innustada noori filmitegijaid avastama Ida-Virumaa mitmekesist visuaalset rikkust ja seda filmilindile jäädvustama.

Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni muusikateatrilavastuse “Aadama passioon” piletid tulevad müüki 3. novembril.

29 oktoober 2014

Ühe pileti hind on 65 eurot ning ühele etendusele müüakse 1000 piletit. Alates 1. jaanuarist 2015 tõuseb piletihind 20%. Piletid on müügil Eesti Kontserdi kassades, Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides üle Eesti.

Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni koostööst valmib unikaalne dokumentaal- ja kontsertfilm

29 oktoober 2014

Eesti Rahvusringhäälingu ja Euroopa ühe tuntuma muusikafilmide tootja Accentus Music koostöös valmivad kaks unikaalset filmi: dokumentaal- ja kontsertfilm “Aadama Passioon”, samanimelisest Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni suurteosest. Tele- ja kinoekraanidele jõuavad teosed üle maailma 2015. aasta sügisel.

Algab Eesti muusika ekspordi suurprojekt Hiinas

24 oktoober 2014

Homme (25. oktoobril) algab Eesti Filharmoonia Kammerkoori kontserdiga Pekingis, Rahvusraamatukogu Kunstikeskuses, esimene Balti Muusika Festival Hiinas. Festival kestab 22. novembrini, selle kavas on silmapaistval kohal Eesti muusikute esinemised.

Klassikatähed 2014 võitja auhinnakontsert Vaasas

24 oktoober 2014

Möödunud kolmapäeval esines Klassikatähed 2014 võitja Katariina Maria Kits Vaasa kontserdimjas koos Vaasa Linnaorkestriga. Sealse kontsertmeistri Maano Männi sõnul mängis Katariina väga eredalt ja veenvalt Mozarti Viiulikontserti nr 5 A-duur. Dirigendipuldis oli üks hinnatumaid soome dirigente Juha Kangas, kellel oli samuti esimene kord Vaasa orkestri ees seista.

Eesti Kontsert on taas värbamas!

24 oktoober 2014

Otsime kibekiiresti toredaid, energilisi, usinaid ja tööd mitte põlgavaid puhastusteenistujaid. Kõrgharidus ja 5 võõrkeele oskus ei ole vajalik. Kuulutust võib lahkelt jagada. Virve jagab lisainfot telefonil 6147 771 või siis meili teel virve.hallik@concert.ee.

Algab suur rahvusvaheline klaveripidu

21 oktoober 2014

Reedel algab Tallinnas Estonia kontserdisaalis IX rahvusvahelisel pianistide festival Klaver 2014. Suurimad tähed on lõppkontserdil ERSO solistina esinev Paul Lewis Inglismaalt ja sooloõhtuga üles astuv prantsuse pianist Jean-Efflam Bavouzet.