Burlesk Show

reede 21. 04. 2017 19.00
Pärnu kontserdimaja

Burlesk Show
JÄÄB ÄRA

Piletid ostetakse tagasi kuni 12.05.17 (k.a.) kõikides Piletilevi müügikohtades va Circle K teenindusjaamad.

Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveludsarvele.

Korraldaja ja artisti management vabandavad võimalike ebamugavuste pärast.


Paroodiate, naljade, laulude, tantsude ja muusikaliste etteastete burlesk
“90 minutiga ümber maailma”


Aprilli peetakse traditsiooniliselt mitte ainult kevade ja looduse tärkamise kuuks, vaid ka huumori ja satiiri kuuks, seetõttu on rahvusvaheline koomikute meeskond, mis ühendab endas selliseid originaalžanri esindajaid nagu parodiste, näitlejaid, tantsijaid ja muusikuid üle terve maailma, otsustanud aprillikuud ja suve tulekut tähistada koos lõbusa tuju ja positiivsuse austajatega, esitades burleski “90 minutiga ümber maailma”.

Mis teid ees ootab? Loomulikult naljad, originaalsed naljajutud, anekdoodid, limerikid, tantsud, muusikalised etteasted, ekstravagantsete isikute jäljendamine ja isegi kopsakate inimeste ballett väsimatu ja teenelise Ukraina NSV burleski kuninganna Landa Suvoroffi esituses!

Landa Suvoroff ei esine siiski mitte üksinda, vaid koos sõpradega – lavale astuvad Sankt-Peterburi parodist Vadim Jazz, Kanada elektroonilise akordioni virtuoos Maurice Balaska, koreograaf Kama ja tema õpilased Gruusiast.

Sankt-Peterburi parodisti Vadim Jazz esituses on teil võimalik uuesti laval kohtuda selliste tuntud estraadikunstnikega nagu Tina Turner, Elvis Presley, Marilyn Monroe, Valery Leontiev, Alla Pugatšova, Verka Serdjutška, Filipp Kirkorov, Laima Vaikule jt.
Mitmete rahvusvaheliste konkursside laureaat, Kanada elektroonilise akordioni virtuoos Maurice Balaska suudab oma muusikalistes teostes luua mõeldamatuid heli assotsatsioone. Oma kordumatus esituses ning töötluses ilmub Maurice ürituse külastajate ette selliste maailmahittidega nagu Johann Sebastian Bach „Tokaata ja fuuga d-moll” Lübecki katedraali oreli heli imiteerimisel, Deep Purple „Smoke On The Water” peaaegu ehtsa klassikalise elektroonilise kitarri esituses, Johann Straussi “Viini valss” Londoni sümfooniaorkestri esituse imitatsioonil, Back Street Boys „I want it my way”, Mireille Mathieu „Santa Maria”, ABBA „I have a dream”, „Fernando” ja paljude teiste heliteostega.

Kontsert-show koreograafiline kujundus on usaldatud Gruusias tuntud adžaarlaste päritolu koreograafile Kamaile koos grupiga. Külastajatele pakutakse nii vähenähtud Kaukaasia rahvatantse, indialaste tantse, Lähis-Ida kõhutantse, argentiinlaste tangot, kui ka harjumuspärast mustlaste seeliku lehvitamist ning teistegi rahvaste liigutuste “šedöövreid”.

Kõik, kes soovivad saada vaimuka nalja, sarkastilise paroodia, populaarse meloodia, värskeimate anekdootide, luksuslike kostüümide, eksootiliste tantsude ja hea tuju kokteili, on kutsutud peolauda!

Lisainfo:
Show kestab 2 tundi.
Vaheaega ei ole

Vanusepiirang: 18+

Pileti hind: 10 - 18 €

Osta pilet


Tagasi kontsertide nimekirja