UudisedVaata veel

Vanemuise kontserdimaja produtseeritud lastepäev "Teeme ise muusikat" kandideerib Tartu 2014. aasta kõige laste- ja noortesõbralikuma teo tiitlile.

26 november 2014

Tartu linn soovib tunnustada inimest või organisatsiooni, kelle algatus on aidanud kaasa Tartu linna elukeskkonna arendavamaks, turvalisemaks ja lapsesõbralikumaks muutumisele.

Selgusid VIII Eesti pianistide konkursi finalistid

26 november 2014

Teisipäeva õhtul selgusid kuus noort pianisti, kes jõudsid 28 mängija seast VIII Eesti pianistide konkursi finaali.

Müügile tulid piletid Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni suurteose “Aadama passioon” lisaetendusele

20 november 2014

12.-16. mail 2015 Noblessneri Valukojas esietenduva Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni muusikateatrilavastuse “Aadama passioon” piletimüük on olnud nii edukas, et Eesti Kontsert koos Milano tootjafirmaga Change Performing Arts (CPA) korraldavad 14. mail lisaetenduse.

Jõhvi Kontserdimaja kino Amadeus, Viru Keemia Grupp AS, Jõhvi Vallavalitsus ja Eesti Filmi Instituut (EFI) kuulutavad taas välja KALJO KIISA nimelise Noore filmitegija stipendiumi konkursi

30 oktoober 2014

Stipendiumi eesmärgiks on toetada noori filmitegijaid, kes on kasutanud oma loomingus Ida-Virumaad. Soovime sellega innustada noori filmitegijaid avastama Ida-Virumaa mitmekesist visuaalset rikkust ja seda filmilindile jäädvustama.