IISRAELI FILHARMOONIKUD
Dirigent ZUBIN MEHTA

Tšaikovski, R. Strauss

L 20.sept, 20.00, Tallinn, Estonia kontserdisaal

 

UudisedVaata veel

Ooperipäevad kostitavad tuleval aastal ooperiteatriga Itaaliast

23 juuli 2014

Arensburgi hotelli aias esmaspäeva keskpäeval avatuks kuulutatud tänavustel Saaremaa ooperipäevadel tehti teatavaks ka 2015. aasta festivali peakülaline - Teatro di Milano Itaaliast.

Avati Saaremaa Ooperipäevad

23 juuli 2014

Esmaspäeva keskpäeval avati Kuressaares Arensburgi aias juba seitsmendat korda toimuvad Saaremaa Ooperipäevad. Pidulikul avamisel viibisid ka peaminister Taavi Rõivas, kulrtuuriminister Urve Tiidus ja Kuressaare linnapea Hannes Hanso.

Mitmemärgiline festival - XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival 31.07—10.08

13 juuli 2014

Pealkirjaga viidatakse tähenduslikult vähemalt neljale meie orelikultuuri puutuvale daatumile.Olulisim ja mitmeti teistega põimuv neist on Hugo Lepnurme 100. sünniaastapäev. Orelipedagoogika sillas Homilius-Topman-Lepnurm on viimane talaks, mis kandis kodumaise oreliasjanduse läbi kõige raskemate aegade. Nüüd teevad ilma tema õpilased ja õpilaste õpilased, sest egas muidu kuuleks me festivalil viitteistkümmet oma kontsertorganisti!

Suvepealinna nädalavahetuse sisustavad Ooperipäevad!

09 juuli 2014

XI Pärnu Ooperipäevad 11. - 12. juuli. Händeli haruldane ooper ja galaõhtusöök proua Laidoneri retseptide järgi.

Esmakordne ja ainulaadne! Kesköösalong "Opera Royal"!

09 juuli 2014

Sellel suvel, ainult kolmel ööl, 24.- 26. juulini avaneb Kuressaare kuursaalis ja selle pargis ooperipäevade ametlik peopaik, mille sarnast ei leidu kogu maailmas.

Ida-Virumaa kutsub romantikat kuulama

08 juuli 2014

16. korda toimuv suvemuusika festival "7 linna muusika" on leidnud kindla koha Ida-Virumaa muusikaelus ja toimub tänasest 13. juulini.

Eesti Kontsert toob esmakordselt Eestisse Iisraeli Filharmoonikud ja maestro Zubin Mehta!

01 juuli 2014

Hooaja 2014/2015 avab kaalukas suursündmus: 20. septembril esineb Estonia kontserdisaalis Iisraeli Filharmooniline Orkester oma muusikadirektori Zubin Mehta juhatusel.

Hortus Musicuse suvefestival Väravatornis

12 juuni 2014

Neljandat korda kutsub Hortus Musicus kuulajaid külla suvisele lühifestivalile oma koju, Lühikese jala Väravatorni. 41. hooaega lõpetav Hortus Musicus on teadaolevalt Euroopa pikmalt koos tegutsenud vanamuusikaansambel ja kui siia lisada, et Väravatorn on Hortuse koduks viimased 24 aastat, võib kinnitada, et tegemist on „alles“ neljanda suvefestivaliga.