Uudised

Jõhvi balletifestivali raames toimub 6.mail Jõhvi Kontserdimajas Mammu Couture ja Diana Denissova moeshow.

 Jõhvi balletifestival toimub kümnendat korda ja juba kolmel korral on kõrvalprogrammi liidetud erinevate disainerite moeshowd.

Mammu Couture katab seekord catwalki pastelse lillemerega. Kollektsioon, mis keskendub seelikutele ja kleitidele, on kaunistatud luksuslike lilletikanditega ning loodud eeskätt just pidulike sündmuste tarbeks. Kollektsioonist ei puudu ka kohevad seelikud, mis on saanud Mammu Couture'i nn signature lookiks. Värvigammalt olid domineerimas pastellsed toonid. Elegantsetele naistele suunatud rõivakollektsioon on saanud inspiratsiooni eelmiste sajandite naiselikest ideaalidest ning klassikalisest ilust ajaloolises võtmes.
Mammu ise ütleb oma uue kollektsiooni kohta: «Iga naine vajab tähelepanu! Ma tahan kõigile näidata, et kui kleit on tehtud sinu keha järgi ning lõige istub ideaalselt, võib naine kaaluda kas või sada kilo ja ikkagi suurepärane välja näha.»

Diana Denissova esitleb oma kollektsiooni "Metshaldjad",

Laval rullub lahti loodusmuinasjutt, kuhu peitudes on mõnus puhata väsitavast linnakärast, nautida lehtede sosinat ja imetleda päikesekiirte säravat mängu.
Diana Denissova uus kollektsioon "Metshaldjad" ühendab omavahel sportliku stiili ja glamuuri ning rõhutab liikumisvabaduse ja mugavuse kaudu naiselikku õrnust.
Kollektsiooni mudelites kajastuvad kaasaegsete moetrendide tähtsaimad märksõnad- oversize ja sportliku stiili elemendid. Vormid on pehmed, kasutatud hästikukkuvat kangast, mis teeb silueti kergeks ja lendlevaks. Pastelsed värvid ainult toonitavad muinasjutulist hõngu.
Diana Denissovat temperamente käekiri on põhjamaisele minimalismile omamoodi vastandiks.

Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus soovijatel avaneb võimalus esitletud rõivakollektsiooniga lähemalt tutvuda ning endale meelepärane ese soetada.
Etenduse toimumisele aitavad kaasa head koostööpartnerid. Külalisi kostitab Dunker roosa ja valge veiniga Torres Vina Esmeralda. Jumestuse eest hoolitseb GLOW MAKE-UP by Lana Vallo ja soengud Aili Puss AP Lifestyle ning tema tiim. Sündmust aitab korraldada Stiilikanal.

Moeetendus toimub Jõhvi Kontserdimajas 6.mail kell 16.00.
Piletid hinnaga 15 eurot müügil Piletimaailmas ja Piletilevis.


Lisainformatsioon:
Janne Klooren
52 20 200
janne@stiilikanal.ee