IISRAELI FILHARMOONIKUD
Dirigent ZUBIN MEHTA

Tšaikovski, R. Strauss

L 20.sept, 20.00, Tallinn, Estonia kontserdisaal

 

UudisedVaata veel

Estonia kontserdisaali kassad suletud 16.-17. juuni

15 juuli 2014

Seoses majas toimuvate "Vehkleja" filmivõtetega on meie kassad 2 päeva suletud. Pileteid on võimalik osta Viru keskuse Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides. Kassad on taas avatud 19. juulil kell 12-19.

Mitmemärgiline festival - XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival 31.07—10.08

13 juuli 2014

Pealkirjaga viidatakse tähenduslikult vähemalt neljale meie orelikultuuri puutuvale daatumile.Olulisim ja mitmeti teistega põimuv neist on Hugo Lepnurme 100. sünniaastapäev. Orelipedagoogika sillas Homilius-Topman-Lepnurm on viimane talaks, mis kandis kodumaise oreliasjanduse läbi kõige raskemate aegade. Nüüd teevad ilma tema õpilased ja õpilaste õpilased, sest egas muidu kuuleks me festivalil viitteistkümmet oma kontsertorganisti!

Suvepealinna nädalavahetuse sisustavad Ooperipäevad!

09 juuli 2014

XI Pärnu Ooperipäevad 11. - 12. juuli. Händeli haruldane ooper ja galaõhtusöök proua Laidoneri retseptide järgi.

Esmakordne ja ainulaadne! Kesköösalong "Opera Royal"!

09 juuli 2014

Sellel suvel, ainult kolmel ööl, 24.- 26. juulini avaneb Kuressaare kuursaalis ja selle pargis ooperipäevade ametlik peopaik, mille sarnast ei leidu kogu maailmas.

Ida-Virumaa kutsub romantikat kuulama

08 juuli 2014

16. korda toimuv suvemuusika festival "7 linna muusika" on leidnud kindla koha Ida-Virumaa muusikaelus ja toimub tänasest 13. juulini.

Eesti Kontsert toob esmakordselt Eestisse Iisraeli Filharmoonikud ja maestro Zubin Mehta!

01 juuli 2014

Hooaja 2014/2015 avab kaalukas suursündmus: 20. septembril esineb Estonia kontserdisaalis Iisraeli Filharmooniline Orkester oma muusikadirektori Zubin Mehta juhatusel.

Hortus Musicuse suvefestival Väravatornis

12 juuni 2014

Neljandat korda kutsub Hortus Musicus kuulajaid külla suvisele lühifestivalile oma koju, Lühikese jala Väravatorni. 41. hooaega lõpetav Hortus Musicus on teadaolevalt Euroopa pikmalt koos tegutsenud vanamuusikaansambel ja kui siia lisada, et Väravatorn on Hortuse koduks viimased 24 aastat, võib kinnitada, et tegemist on „alles“ neljanda suvefestivaliga.

Maksim Štšura: tark valik on jääda Londonisse

04 juuni 2014

Eesti noor pianist Maksim Štšura võitis Inglismaal Beethoveni konkursi, mis toob talle lisaks rahalisele auhinnale võimaluse anda Londonis St Martin In the Fieldi kirikus 5. septembril soolokontsert. Täna, homme ja ülehomme esineb Maksim aga Eestis. Meie tõusev täht kavatseb aga jääda Londonisse, muusikaelu keskusesse.