UudisedVaata veel

Noblessneri Valukojas algavad Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni suurteose proovid

20 august 2014

Täna saab Tallinnas Noblessneri Valukojas alguse Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni muusikateatrilavastuse “Aadama passioon” esimene prooviperiood. Tegu on kahe maailmanimega kunstniku esmakordse koostööga.

Estonia kontserdisaali kassad suletud 11.08-24.08

12 august 2014

Pileteid saab jätkuvalt osta nii Piletimaailma kui ka Piletilevi müügipunktidest. Samuti 1 tund enne kontserdi algust kontserdi toimumise kohas.

news

Uus Steinway kontsertklaver jõudis Estonia kontserdisaali

07 august 2014

Tegemist on D mudeli kontsertpilliga, suurimaga Steinway klaverite seas, mis on standardiks pea kõigis maailma juhtivates kontserdisaalides.

news

Algab Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival

30 juuli 2014

31. juuli hilisõhtul algab 28. Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival, 1987. aastast alates toimuv Eesti vanim järjepidevalt tegutsev muusikafestival.

Ooperipäevad kogusid üle 12 500 külastaja, järgmise aasta festivalipiletitest on üle neljandiku juba müüdud!

27 juuli 2014

Saaremaa Ooperipäevad on enne pühapäevase Lastegala toimumist kogunud ligi kolmteist tuhat külastajat.

Ooperipäevad kostitavad tuleval aastal ooperiteatriga Itaaliast

23 juuli 2014

Arensburgi hotelli aias esmaspäeva keskpäeval avatuks kuulutatud tänavustel Saaremaa ooperipäevadel tehti teatavaks ka 2015. aasta festivali peakülaline - Teatro di Milano Itaaliast.

Avati Saaremaa Ooperipäevad

23 juuli 2014

Esmaspäeva keskpäeval avati Kuressaares Arensburgi aias juba seitsmendat korda toimuvad Saaremaa Ooperipäevad. Pidulikul avamisel viibisid ka peaminister Taavi Rõivas, kulrtuuriminister Urve Tiidus ja Kuressaare linnapea Hannes Hanso.

Mitmemärgiline festival - XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival 31.07—10.08

13 juuli 2014

Pealkirjaga viidatakse tähenduslikult vähemalt neljale meie orelikultuuri puutuvale daatumile.Olulisim ja mitmeti teistega põimuv neist on Hugo Lepnurme 100. sünniaastapäev. Orelipedagoogika sillas Homilius-Topman-Lepnurm on viimane talaks, mis kandis kodumaise oreliasjanduse läbi kõige raskemate aegade. Nüüd teevad ilma tema õpilased ja õpilaste õpilased, sest egas muidu kuuleks me festivalil viitteistkümmet oma kontsertorganisti!