UudisedVaata veel

Teisipäeval õnnistatakse sisse Estonia kontserdisaali uhiuus Steinway klaver

22 september 2014

Teisipäeval, 23. septembril kell 19 toimub Estonia kontserdisaalis sarja „Eliitkontserdid“ neljanda hooaja avakontsert. Kontserdil astub üles Eesti üks tunnustatuimad klaveriduosid koosseisus Kai Ratassepp ja Mati Mikalai.

Nädalavahetusel viis hooaja avakontserti, teiste seas Iisraeli Filharmoonikud ja maestro Zubin Mehta!

17 september 2014

Algaval nädalavahetusel avab Eesti Kontsert ametlikult oma hooaja kontsertidega Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Moostes.

Kunst ja muusika kohtuvad Kadrioru lossis

12 september 2014

14. septembril saab Eesti Kontserdi ja Eesti Kunstimuuseumi koostöös alguse uus kontserdisari, mis otsib sünergiat kujutava kunsti, kunstiajaloo ja muusika vahel: “Helisevad šedöövrid Kadriorus”, kord kuus pühapäeviti kuni hooaja lõpuni.

Eesti Kontsert avalikustas peatselt algava hooaja tähtsündmused

04 september 2014

Täna avalikustas Eesti Kontsert Estonia kontserdisaali laval peatselt algava hooaja tähtsündmused. Algavale hooajale annab erilise sära täna esitletud tuliuus Steinway & Son’s kontserdiklaver.

Eesti Kontserdi algava hooaja piletite suurmüük!

04 september 2014

Ainult 4. ja 5. septembril on sadade algava hooaja kontsertide piletid kuni 30% soodsamad.

Lõppes Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni suurteose “Aadama passioon” esimene prooviperiood

28 august 2014

Täna lõppes Tallinnas Noblessneri Valukojas Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni muusikateatrilavastuse “Aadama passioon” esimene prooviperiood. Tegu on kahe maailmanimega kunstniku esmakordse koostööga. Nädalase esimese proovitsükli jooksul andsid Eestisse saabunud Robert Wilson, tema rahvusvaheline meeskond, helilooja Arvo Pärt ning lavastuse muusikajuht ja dirigent Tõnu Kaljuste etendusele lõpliku vormi.

news

Noblessneri Valukojas algavad Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni suurteose proovid

20 august 2014

Täna saab Tallinnas Noblessneri Valukojas alguse Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni muusikateatrilavastuse “Aadama passioon” esimene prooviperiood. Tegu on kahe maailmanimega kunstniku esmakordse koostööga.

news

Uus Steinway kontsertklaver jõudis Estonia kontserdisaali

07 august 2014

Tegemist on D mudeli kontsertpilliga, suurimaga Steinway klaverite seas, mis on standardiks pea kõigis maailma juhtivates kontserdisaalides.